سبدهای ریلی داخل کابینت

  • مقاله
  • سبدهای ریلی داخل کابینت

سبدهای ریلی داخل کابینت

برای هماهنگ سازی اجزا و تجهیزات کابینت ها با دکوراسیون های شیک و مدرن امروزی ، کالاهای متنوع بسیاری توسط شرکت ها ، تولید و در اختیار عموم مردم قرار گرفته است. یکی از این کالاها که علاوه بر زیبایی دکوراسیون به چیدمان حرفه ای و منظم مواد خوراکی و وسایل آشپزخانه شما کمک به سزایی دارد، سبد ریلی داخل کابینت ها است. سبدهای ریلی کابینت در تعداد طبقات متنوع و ابعاد گوناگونی در بازار عرضه شده و برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این سبدها می‌توان به عنوان سبد سیب زمینی و پیاز، کمد خریدهای سوپرمارکتی و حتی کشوی ادویه جات استفاده کرد. دلیل چند منظوره خواندن این تجهیزات این است که کارایی این سبدهای ریلی می‌تواند بسته به نیاز مصرف کننده متغیر باشد.  

مشخصات فنی و ابعاد سبد ریلی داخل کابینت

سبدهای ریلی داخل کابینت ها سه طبقه هستند که هر سه آنها سایزی یکسان دارند و به فاصله ای مناسب از هم در چهارچوب کار نصب می شوند. نکته قابل توجه در این سبدها این است که از هر یک از طبقات آن می‌توان به عنوان کشویی مجزا استفاده نمود. این ویژگی موجب می‌شود که اگر مصرف کننده به کالایی در طبقه اول نیازمند است قادر باشد تنها کشوی اول سبد ریلی را از کابینت بیرون بکشد. هر سه طبقه این کالا دارای شکل و ابعادی یکسان هستند بنابراین می‌توان مطابق با سلیقه مصرف کننده برای اهداف گوناگونی مورد استفاده قرار بگیرند. به طور مثال طبقه اول و دوم این محصول را می‌توان به سیب زمینی و پیاز و کشوی سوم آن را به کالاهای سوپرمارکتی اختصاص داد. سبد ریلی داخل کابینت دارای ابعاد کلی ۶۲*۵۱*۲۹ سانتی متر است. به این معنا که چهارچوب کار ۶۲ سانتی متر ارتفاع، ۲۹ سانتی متر عرض و ۵۱ سانتی متر عمق دارد و عرض یونیت محل نصب نیز در این کالا ۳۵ سانتیمتر است.  

ویژگی های کاربردی سبد ریلی داخل کابینت

به کارگیری ریل ها در ساختار سبد ریلی داخل کابینت موجب شده است تا هر یک از طبقات قادر به تحمل وزن بالایی بوده و از دوام مناسبی برخوردار باشند. ساختار سبد های ریلی به منظور جلوگیری از زنگ زدگی از فلز آبکاری شده با کروم ساخته شده است همچنین چهارچوب کار پوششی از رنگ الکترواستاتیک دارد تا مقاومت این سبدها تا حد قابل توجهی افزایش یابد. این چهارچوب با پیچ به دیواره کابینت وصل می شود تا کالا در جای خود محکم شود.
برچسب‌ها: , , , ,